כלי התקנה פשוט

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

כלי התקנה פשוט

התחושה הצרה של חוטי פלדה Lo סטים של חוט פלדה סטים של כלי התקנה הוא ברגים להתקנה ספציפית, המשמשים בעיקר לסטוד פלדה במתקן החור התחתון של חוט הבורג, העיקרון הבסיסי שלו הוא שהסט של חוט פלדה ספירלית דרך בורג מדריך, אילוץ הצטמקות הקוטר, בכדי לעבור בהצלחה לתחתית, מחולק לברגים התקנה ידניים ואוטומטיים. המערך הכללי של התקנת חוטי פלדה ספירלית כולל את הדברים הבאים:

1, ברז: משמש לעיבוד חוט פלדה בהתקנה של חור בורג של החוט;

2, ברגים להתקנה: סטים ספירלתיים של חוט פלדה לתוך החור המושחל;

3, מכשיר דחף: משמש להתקנת חוט שבור של שוק בורג;

4, הסר את התקן הכיסוי: משמש להסרת החור המושחל בערכות הספירלה של חוט הפלדה;

5, מד תקע חוט: משמש להתקנת מבחן של חוט פלדה בתוך חור הברגה.

היקף היישום

חוט פלדה לאחר מבחן עבודה ארוך טווח במוצר, מבנה בורג הוא אמין, הביצועים טובים, קלים לשימוש. ניתן להשתמש בחלקים בתעשיות שונות, לשימוש במוצרי בורג, הוא האובייקט, כגון: תעשיה וחלל, בניית ספינות, תעשיית ביטחון, תעשיית רכב, אלקטרוניקה לחומרה, כל מיני מכונות

יתרונות

1. להאריך את חיי השירות: כי בורג החוט הוא חומר נירוסטה, קשיות גבוהה, להפוך את הבסיס הרך גדל עשרות למאות חתיכות של חיי חוט; הגביר את כוחו, אך גם הימנע מאבזור שלילי, אבזם לא מסודר.

2. להגביר את חוזק החיבור: רך, כמו בעצימות נמוכה ניתן להשתמש בחומרים מסגסוגת אלומיניום ומגנזיום, עץ, פלסטיק, גומי וכן הלאה קל לעיוות וחומרים בעלי חוזק נמוך, הימנע משי חלקלק, התופעה כמו שן שגויה.

3. הגדלת משטח הנושא, ניתן להשתמש בו כדי לדרוש חיבור חזק ולא להוסיף את קוטר חור הבורג של חלקי גוף דקים.

4. להגדיל את כושר הנשיאה של חיבור הברגה ועוצמת העייפות: באמצעות חוט פלדה יכול לחסל בורג בורג וסטיית חור בורג בין המגרש לסוג השן, להפוך את העומס לחלוקה שווה, כדי לשפר את יכולת הנשיאה של חוט בורג קשרים והתנגדות לעייפות. ניתן להשתמש בחיבור קרמיקה, פלסטיק, זכוכית ושאר חומרי שביר קשה שבירים. באופן יעיל למנוע תופעת קרע.

5. מוות בצרות: ספירלת תיל פלדה מגדירה את המאפיינים של החומר עצמו והמשטח שלו מאוד חלק, שימוש בסביבות קשות, כגון לחות, קורוזיה, לא יעשו מטריקס של חלודה תואמת, הימנע בגלל חורים הברגה חלודה לא יכול הסר והחליף את אובדן המטריצה היקר. ניתן להשתמש בתעשייה כימית, תעופה, ציוד צבאי ומקדם ביטוח גבוה אחר הנדרש.

6. התנגדות ללבישה, עמידה בחום, עמידה בפני קורוזיה: כמו ספירלת תיל הפלדה מגדירה גימור פני שטח גבוה מאוד, יכולה להפחית ביעילות את החיכוך בין חוט הבורג הפנימי והחיצוני של החומר עצמו, אך יש גם תכונות עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה. לעתים קרובות ניתן להשתמש בהם כדי להסיר, להתקין חלקים ולעתים קרובות להפוך חור בורג, להאריך את חיי השירות שלו.

7. רעידת אדמה, למנוע רופף: מבנה נעילה מסוג מבנה מיוחד בסביבת רטט חזק וזעזוע ינעול בורג בחור הבורג, לא משוחרר, המנעול טוב יותר ממכשיר נעילה אחר. ניתן להשתמש בו לציוד כוח, מכשירים ומונים, דיוק וחלל תעופה, תעופה, ציוד צבאי ומקדם ביטוח גבוה אחר הנדרש.

תחזוקה קלה: במקרה של שגיאות עיבוד חוט בורג או נזק לתיקון החוט הפנימי, שימוש בחוט הפלדה יכול לעשות מטריקס בורג, ויכול להשתמש בורג המקורי, מהיר וכלכלי. דוגמאות פשוטות, כמו בלוק מנוע, חלקי טקסטיל מיוחדים, כל מיני חלקי אלומיניום, סכין מחרטה שנחרט מאוחר יותר בגלל נזק לחור בורג, הקשה שוב כל עוד התקנת בורג, האשפה חוזרת לחיים.

9. מערכת שינוי שיניים בורג שינוי שיניים: באמצעות ערכות ספירלה תיל פלדה עבור מטרי בבקשה - אינץ בבקשה - חור חוט סטנדרטי בינלאומי, הוא מאוד נוח, מהיר, כלכלי, מעשי, ישים לכל מוצרי יבוא ויצוא.

ערכות ספירלה תיל פלדה של תהליך הרכבה

על ידי קידוח, הקשה, התקן מערכת תיל, התקנת ידית דחף של ארבעה שלבים עיקריים, ראה להלן:

1, קידוח

השתמש בטבלה כדי לעשות את גודל הקידוח, עומק הקידוח גדול או שווה ל- L2; שימו לב לא לקדוח בקונוס, המקדח לא קל לבחור וללבוש רציני, אל תיפלו לשבב עלול לגרום לנזק. משועמם לאחר מותר לדקור את אופי העמום, עומק העמום לא צריך להיות יותר מ 0.4 P, מונה משעמם יותר מדי רע עבור ערכות חוט להתקנה.

כלי ההתקנה 4881.png

2, הקשה

עם המפרט המקביל של ערכות התיל של ברז מיוחד להקשה, הקשה חייבת לחרוג מאורך אורך החוט, לכל חור הקשה, להקיש על דיוק ההחלטה בסופו של דבר תקן אזור סובלנות חור בורג, המשתמש יכול על פי הדיוק הנדרש של חור הבורג, שיטות הקשה כמתאימות ושיטת סיכה, הקשה על חור עיוור לכוח כאשר מתאים, על מנת למנוע את הברז השבור.

צריך להיות נקי לאחר הקשה על חור חוט בורג, אקדח אוויר דחוס זמין לנשוף, חורים עיוורים צריך לשמש גם לחור של אקדח הריסוס מלמטה כדי לנקות את הארוך, יכול גם להשתמש בשיטת ניקוי כדי לנקות.

כלי ההתקנה 6868.png

כלי ההתקנה 5795.pngכלי ההתקנה 5899.png

3, התקנה

בדרך כלל מותקן יישום סט ברגים ידני של משי, ערכות משי של חריצים בשרוול, הציר דרך מערכת החוט נתקע להתקנת הידית והברג לתוך שיח ההנחיה, בבסיס, בורג חורים עם ציר מסתובב בכיוון השעון. התקנה קטנה וחוט גס 14X2 ומעלה כאשר סט משי להתקנה משי משתמשים בחריץ מסוג "T" או ברגים ראש ברגים פשוטים להתקנה, אך צריך לשים לב שלא יפעילו על ידית משי המותקנת ידית כוח צירי גדול יותר כדי למנוע אבזם לא סדר או התקנת הידית שבורה.

כלי ההתקנה6567.png

4, ידית התקנה שבורה

חור, רוצה להתקין את ערכות החוט של הדחף, דחף בדרך כלל משתמשים בהתקנת ידית היישור, עם כ 200 דפיקות פטיש יכולות להסיר, ליותר מ- 18 x 2.5 משי משי חוט גס וסט של חוט דק מעל 14 x 1.25 משי, עם ניתן להסיר צבת אף ומחט להתכופף להתקנת הידית.

5, הוציא את ערכות הספירלה של חוט הפלדה

בעיות בתהליך ההתקנה או בגלל זמן הגדרת התיל ארוך מדי, ניתן להסירם צריך להשתמש בשרוול, במכשיר שרוול להכניס סט משי של חור פנימי על הידית עם פטיש הולם, למטה עם היד להחזיק את הידית לחוט מסתובב מתח יכול להוציא את ערכות החוט.

כלי ההתקנה 7365.png

קירה