כלי התקנה פשוטה

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

כלי התקנה

תחושת תיל פלדה ש-lo סטים של תיל פלדה ש-lo סטים של כלי התקנה צר במיוחד ההתקנה ברגים, משמש בעיקר הרבעה פלדה בהתקנת החור התחתון חריטה, העיקרון הבסיסי שלה הוא קבוצת ספירלי פלדה חוט דרך בורג מדריך , מכריח את הצטמקות קוטר, על מנת בהצלחה אל התחתית, מחולק ברגים ההתקנה ידני ואוטומטי. בערכה כללית של כלי ההתקנה תיל פלדה ספירלי כוללות את הפעולות הבאות:

1, ברז: המשמשת לעיבוד תיל פלדה בתוך ההתקנה של חור בורג של החוט;

2, ברגים התקנה: פלדה חוט ערכות ספירלה לתוך החור הליכי משנה;

3, התקן דחף: שימוש עבור ההתקנה תיל שבור של סכין בורג;

4, הסרת כיסוי התקן: להשתמש כדי להסיר לתוך החור משורשרות בערכות ספירלה תיל פלדה;

5, חוט מחבר gage: שימוש עבור בדיקת ההתקנה של תיל פלדה בתוך חור חריטה.

היקף היישום

תיל פלדה לאחר עבודה לטווח ארוך מבחן במוצר, מבנה בורג הוא אמין, ביצועים הטוב, קל לשימוש. חלקים יכול לשמש בתעשיות שונות, כדי להשתמש במוצרים בורג, הוא האובייקט, כגון בשימוש: התעשייה האווירית, בניית ספינות, תעשיית הביטחון, תעשיית הרכב, אלקטרוניקה חומרה, כל מיני סוגים של מכונות

יתרונות

1. להאריך את חיי השירות: מכיוון הבורג חוט הוא חומר נירוסטה, קשיות גבוהה, לבצע עשרות מוגברת בסיס רך מאות חתיכות של פתיל חייו; גדל את עוצמתה, אלא גם למנוע אבזם למעוד, פרועה.

2. להגביר עוצמת החיבור: רכים, כגון בעצימות נמוכה יכול לשמש עבור אלומיניום, חומרי סגסוגת מגנזיום, עץ, פלסטיק, גומי וכן הלאה קל דפורמציה וחומרים עוצמת נמוכה, להימנע משי חלקלק, התופעה כגון השן הלא נכונה.

3. הגדלת השטח ברינג, יכול לשמש כדי לדרוש חיבור חזק, אל תוסיף את קוטר חור בורג של חלקי גוף רזה.

4. להגדיל את קיבולת לה להתנהגות של החיבור משורשרות והכוח עייפות: באמצעות תיל פלדה יכול לחסל את בורג בורג ובורג חור סטייה בין הסוג בריף, השן, להפוך את העומס מופץ באופן שווה, כדי לשפר את יכולת השפעה של בורג חוט וחיבורים בהתעייפות. ניתן להשתמש בקרמיקה, פלסטיק, זכוכית, אחרים הצמדה קשה שבירות חיבור גשמי שביר. יעיל למנוע קרע התופעה.

5 חלודה למוות: תיל פלדה ספירלי מגדירה את המאפיינים של החומר עצמו, פני השטח שלו היא חלקה מאוד להשתמש בסביבות קשות, כגון לחות, קורוזיה, לא להפוך מטריצה תואמות של חלודה, להימנע בגלל חלודה חורים משורשרות אין אפשרות להסיר ולהחליף אובדן יקר מטריקס. ניתן להשתמש התעשייה הכימית, תעופה, ציוד צבאי, אחרים מקדם גבוה של ביטוח חובה.

התנגדות 6.Wear, חום עמיד, קורוזיה: הספירלה תיל פלדה שוקעת גבוהה מאוד לסיים את השטח, יכול ביעילות להפחית את החיכוך בין החוט בורג פנימיים וחיצוניים של החומר עצמו, אך יש גם עמיד, בטמפרטורה גבוהה מאפייני בפני קורוזיה. לעיתים קרובות ניתן להשתמש כדי להסיר, התקנה של חלקים, לעתים קרובות פונים בורג חור, להאריך את חיי השירות שלה.

7.Earthquake, למנוע רופף: סוג נעילה בורג מבנה מיוחד בסביבה חזקה רטט and הלם תמנע בורג בתוך הבור בורג, לא רפוי, המנעול הוא טוב יותר מאשר אחרים התקן נעילה. יכול לשמש ציוד חשמל, מכשירים ו מטרים, דיוק, התעשייה האווירית לישראל, תעופה, ציוד צבאי, אחרים מקדם גבוה של ביטוח חובה.

8 תחזוקה קלה: במקרה של חוט בורג עיבוד שגיאות או לפגיעה תיקון חוט פנימי, באמצעות הכבל פלדה יכול להפוך מטריצה בורג, ולהשתמש הבורג המקורי, מהירה וכלכלית. דוגמאות פשוטות, כגון בלוק מנוע, חלקי מיוחדות של הטקסטיל, כל מיני חלקי אלומיניום, הסכין מחרטה שמע מאוחר יותר עקב נזק של חור בורג, הקשה שוב כל עוד ההתקנה של בורג, האשפה היא חוזרת לחיים.

ש״י המטרית בורג השן טרנספורמציה: באמצעות תיל פלדה ספירלי ערכות עבור מדד אינץ. בבקשה -. בבקשה - חוט סטנדרטיים בינלאומיים חור, הוא מאוד נוח, מהיר, כלכלי, מעשית, החלים על כל ייבוא וייצוא של מוצרים.

תיל פלדה ספירלי סטים של תהליך ההרכבה

על ידי קידוח, הקשה, להתקין מערכת בנקאית, דחף ידית התקנה של ארבעה שלבים עיקריים, ראה להלן:

קידוח 1,

להשתמש לעשות טבלה בגודל של קידוח, קידוח עומק הוא גדול או שווה ל- L2; לב לא לקדוח חרוט, התרגיל לא קל לבחור ללבוש רציני, לא ליפול לתוך השבב עלול לגרום את הנזק. משועמם לאחר מותר לנעוץ שאופי העומק dimpling, dimpling לא צריך להיות יותר מ 0.4 P, מונה משעמם מדי זה רע בשביל חוט סטים של ההתקנה.

Installation tool4881.png

2, הקשה

עם מפרט התואם של ערכות חוט של ברז מיוחד עבור הקשה, הקשה צריך לחרוג מהאורך של אורך התיל, כדי כל חור הקשה, הקשה על הדיוק של ההחלטה בסופו של דבר תקן תקן בורג חור סובלנות האזור, המשתמש יכול לפי לדיוק הנדרש של החור בורג, הקשה על שיטות בהתאם ובשיטת שימון, חור עיוור הקשה כדי בכפייה בעת הצורך, על מנת למנוע את הברז השבור.

צריך להיות נקי לאחר הקשה על החור חריטה, זמין דחוס רובה אוויר להתפוצץ, חורים עיוור צריך לשמש גם אל החור של אקדח ריסוס מלמטה כדי לנקות הארוך, גם להשתמש בשיטה ניקוי לנקות.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3, התקנה

בדרך כלל מותקן יישום ערכת ברגים ידנית של ערכות משי, משי הוויכוח בתוך השרוול, ציר הכונן באמצעות ערכת תיל תקוע להתקין את הידית ולהתעסק לתוך השיח מדריך, על בסיס הבורג חורים עם כיוון השעון מסתובב בכישור. התקנה קטנה וחוט 14 x 2 או יותר גס כאשר ערכה משי משי של ההתקנה כאשר השתמש "T" סוג חריץ או ברגים ראש הבורג פשוטה כדי להתקין, אבל כדאי לשים לב לא להפעיל בכוח מפוח גדול יותר משי ידית המותקנת set כדי למנוע אבזם פרועה , או להתקין הידית נשברה.

Installation tool6567.png

4, להתמודד עם התקנת שבור

חור, רוצה להתקין ערכות חוט של דחף, דחף בדרך כלל שימוש ההתקנה ידית יישור, עם 200 גרם דפיקות הפטיש יכול להסיר, עבור יותר מ 18 x 2.5 גס חוט משי להגדיר ולהגדיר של בסדר חוט מעל 14 x 1.25 משי, עם האף המחט צבת וכופפי כדי להתקין את הידית ניתן להסיר.

5, להוציא את ערכות תיל פלדה ספירלי

בעיות במהלך ההתקנה לעבד או בשל הכבל זמן ארוך מדי, ניתן להסיר צריך להשתמש בשרוול, התקן שרוול נשים לתוך קבוצה משי של החור הפנימי על הידית דפיקות פטיש, עם המטען ביד את נקודת האחיזה כדי הסיבוב מתח חוט יכול לקחת את ערכות תיל.

Installation tool7365.png

Changling הוא מפעל כלי המפורסם עם יצרן מוצרים למכירה ישירה הסמכה ISO, ברוכים הבאים חוט הסיטונאי כלי התקנה פשוטה מאיתנו.

קירה