图

Xinxiang Changling מוצרי מתכת ושות 'בע"מ להלן המכונה יצרנית מקצועי מוסיף. החברה כבר מחויבת מוסיף פתיל במשך יותר מ -10 שנים. חוט משורשר מוסיף, עצמי הקשה פתילים פתילים מפתח נעילת מוסיף השיגו תוצאות מרשימות. הוא משמש במספר רב של שדות צבאיים (דיור מכ"ם, מנוע, ייצור מטוסים, חלל, ספינה, נשק ורדיו וכו '), וכן יש נתח המקביל בשוק הבינלאומי. החברה רואה איכות כמושג חדשנות. לאחר שנים של מחקר מדקדק, זה סוף סוף שבר את המצב כי להכניס את tailless היה מונופול על ידי מדינות זרות ומילא את הפער של הזנב המקומי זנב להוסיף.


מצגת

החוט זנב החגורה מוכרת גם בשם לא להכניס חוט Tang, לא חוטי תיל תיל Tang, אין שרוול זנב, ולא תותב טאנג.

图片2

הזנב החוט בעל הזנב הוא זהה לחוט השרוך הרגיל. זהו high-end מחוט מהיר. הוא עשוי גבוהה כוח, דיוק גבוהה קורוזיה עמידים נירוסטה חוט גלם אשר התגלגל לתוך צורה היהלום ולאחר מכן מתגלגל. הוא מעוצב כמו קפיץ מותקן חור משורשר מסוים של הגוף. המשטח הפנימי שלה יוצר חוט סטנדרטי. כאשר הוא מתאים עם בורג (בורג), כוח משותף השחלה ואת ההתנגדות ללבוש יכול להיות שיפור משמעותי. במיוחד בחוזק נמוך חומרים כגון אלומיניום, מגנזיום, ליהוק, ופלסטיקה. יחד עם זאת, כוח החוט משופר, החיבור המשורשר נוצר אל חיבור גמיש, המגרש ואת השגיאה חצי זווית בין החוטים הפנימיים והחיצוניים מסולקים, עומס על חוט מופץ באופן שווה, חוט הבסיס מוגן מפני נזק, והאריך באמצעות הזמן. את החוט tailless להכניס יש עמידות קורוזיה מעולה, עמידות בטמפרטורות גבוהות ועמידות ללבוש, הבטחת התאמה בסביבות שונות, מניעת חלודה חוט, חסימה, מעידה.


יתרון


商标

את החוט TailLess להכניס את כל היתרונות של בורג תיל הברגה מוסיף :

● משפר את יכולת הנשיאה של החיבור המשורשר ואת כוח אנטי עייפות חזק, כך הבורג ואת החור התחתונה התחתונה של שרוול הליכי טופס חיבור אלסטי, ובכך למעשה ביטול המגרש ואת חצי זווית שגיאה בין הפנימי ו חוטים חיצוניים, אשר יכול להיות בתוך אורך prescribed. העומס על כל חוט הוא מופץ באופן שווה, ובכך להגדיל את החוט הפנימי של דעיכת, שיפור יכולת השחלה ואת ההתנגדות עייפות של החלק.

● עמידות בפני שחיקה : החוט המוטבע על חוט הזנב עשוי מחוט נירוסטה מתגלגל. הקשיות של משטח הבורג יכולה להגיע HRC43 ~ 50. המראה דמוי פני השטח (דיוק יכול להגיע 2 ~ 4μm) מפחית חיכוך ללבוש. מומנט שנוצר על ידי החיכוך על בורג יכול להיות מופחת על ידי 90%, כך מומנט הידוק מקסימלי מתח בורג ניתן להשיג עם הידוק מינימום הידוק בורג כדי למנוע את בורג מ התרופפות, ואת הברגים של חומרים שונים ציונים הם בשימוש אופטימלי.

● קורוזיה ההתנגדות:   בשל ההתנגדות קורוזיה מעולה של שרוולים בורג נירוסטה, זה מבטיח ההתאמה שלה תחת רוב החומרים ותנאי הסביבה הכללית, כך הרכבה באמצעות להכניס חוט בורג לא חלודה.

● חיסכון בחומר: לעומת החוט הפנימי ללא החוט המושרל, באותם תנאי חוזק, לאחר שימוש בתוסף השרשור, על מנת לעשות שימוש מיטבי במגבלת התשואה, באפשרותך לבחור להשתמש בגדלים קטנים יותר וברמת חוזק גבוהה יותר . זה ממקסם חיסכון החומר, הפחתת משקל הפחתת נפח.

אחרים: ניתן למקסם את גמישות העיצוב, להרחיב את טווח בחירת התכנון, לפשט את מבנה התכנון וההרכבה, לדוגמה: ניתן להחליף את חיבור הבורג והאום כדי להפוך אותו לפשוט יותר.


השוואת מוצרים


אין להכניס חוט בורג חוט לעומת חוט חוט בורג להכניס :

■ אין להכניס את tangle tang tang התקנה. אין לה בחירה כיוונית במהלך ההתקנה, ניתן להתקין בשני הכיוונים. חוט חוט בורג חוט יכול להיות מותקן רק בכיוון אחד בגלל ההתקנה tang. ההתקנה בודדת ללא כיוון, החוט טילס להוסיף מאוד משפר את יעילות ההתקנה.

■ אין להכניס את tangle tang tang התקנה. לאחר להכניס את החוט tailless אין tang התקנה הוא דפוק לתוך החור הליכי, את תהליך ההתקנה הושלם. אבל את השרוול בורג הליכי הוא דפוק לתוך החור הליכי, ההתקנה טאנג צריך להיות שבור וניקוי החוצה, במיוחד ניקוי של טאנג הוא קשה במיוחד, זמן רב ועמלני, ויש גם את הדאגה של לעזוב הניקיון. השימוש ב   חוט tailless להוסיף חוסך עלויות ומשפר את היעילות. לא ניתן להחליף את חוט החוט הרגיל בעבודה מיוחדת   חתיכות.


חומרי מוצר וסיווג


图片1

חומר עבור חוט להכניס tyilless: נירוסטה 304 / נירוסטה 321 / חומר customozed מיוחד X-750

תקן הייצור מאמצת את גודל הייצור הסטנדרטי של חוט חוט בורג להכניס.

בורג tailless מחולק סוג רגיל סוג נעול :

סוג רגיל : הסוג הנפוץ ביותר

נעילה עצמית סוג נעילה : יש אחד או יותר חמישה או שישה צדדים סלילים על חוט, אשר יכול לשפר מאוד את כוח הנעילה ולמנוע את הרטט ליפול.

על מנת להבחין בין שני המודלים הנ"ל, הסוג הנפוץ (ירוק) וסוג המנעול (אדום) משמשים כהבחנה .
גיליון מפרט שרוול TailLess


常用规格表


TailLess הוספת כלי התקנה

שרוול tailless מותקן על ידי חריץ שרוול tyilless, ואת הלהב על ראש ההתקנה מותאמת ביעילות עם החריץ להוסיף חוט tyilless, והוא יכול להיות מוכנס לתוך החור הליכי על ידי סיבוב בכיוון השעון. ראש ההתקנה יכול להיות מצויד עם התקנה ידנית, התקנה חשמלית והתקנה פניאומטית.


TAILLESS TOOL-4_副本