הוסף תפקיד ויישום של חוט


. אל תמעיטהליך המשנה הוספה. אם זה חסר, מכונה אחת לא יפעל כראוי. תותב חוט יש תפקיד חשוב מאוד במכונה, מאוד יכול להרחיב את חיי השירות של המכונה.

אחד של ארהingשלהליך המשנה הוספהעבור תחזוקה: מנוע דיזל הגוף השונים חלקי אלומיניום, מחרטה צריחים, וכדומה להיות שמע עקב נזק חור בורג, כל עוד החור בורג הוא טפח שוב,הליך המשנה הוספהמותקן, ו חלקיה הינם שמע., ואת הביצועים לא מצטמצם. במיוחד עבור חלקים גדולים ויקרים, היא מציגה את הערך הכלכלי שלו. היישום הוא נרחב וגמישה יותר! ,

1.נדן נטענה בחומר רך מתכת או מתכתיים כדי ליצור עם חוזק גבוה, עמידה בשחיקה, להחלפה חוט פנימי סטנדרטי להגדיל כוח מטריקס, ללבוש התנגדות.

2, לשפר את החוט יכולת הנשיאה

ביעילות מבטלת המגרש ושגיאה חצי-זווית בין הנושאים פנימיים וחיצוניים, כך העומס על כל רצף אחיד.

3, להאריך את חיי המצע

למנוע שבירה חוט הנגרמת על ידי חוט בלאי, קורוזיה, רטט. אפילו בתדירות גבוהה התקנה ופירוק לא ישפיעו על חיי השירות הבסיסי.

השימוש של ג'קט משורשרות כדי לתקן שגיאות אלקטרוני ומכאני, נזק החורים הליכי פנימי מאפשר את הבסיס לתיקון עם פחות מאמץ כדי להציל את חלקי המכונה חשוב.

הוסף החוטהוא חומר נפוץ, היתרונות ברורים. . זה בולט יותר שני ההיבטים הבאים.

ראשית מותקן על חלקי המכונה של חומרים מתכתיים או -מטאל (כגון אלומיניום, מגנזיום ו אחרים סגסוגת קלה הנדסת חומרים), שיכולים להיווצר גבוהה-כוח, דיוק גבוהה, עמיד, להחלפה תקן פנימי חוט, שימוש בגבס פלדה פלדה, ברזל יצוק ניתן לשפר את העמידות של הבורג, למנוע התרופפות, עייפות שבר של הבורג הנגרמת על ידי תנודות שונות.

בנוסף, כאשר החוט מעובד באופן שגוי או החוט הפנימי הפגוע יתוקן, השרוול תיל משורשרות HB יכול לשמש כאמצעי תיקון כדי לקבל תיקון מהיר ויעיל יותר מבלי להגדיל את משקל ונפח של המוצר המקורי . תוכלו גם לפגוש או עולה על הדרישות הטכניות המקורי.