רכישת נירוסטה לרכוש השחלה להוסיף

רכישת נירוסטה השחלה להוסיף: כיום, ישנם ארבעה סוגים עיקריים של נירוסטה מוסיף הברגה על השוק: מוסיף בורג תיל, מוסיף הקשה עצמית, keyerts, מוסיף tailless. איזה סוג של בעיות אתה צריך לשים לב בעת רכישת להוסיף נירוסטה השחלה? איך אני יכול להשתמש חוט נירוסטה מוסיף את הרציונליזציה הטובה ביותר? תן לנו לענות לך למטה.

1. בהתאם לשימוש של הסביבה כדי להבדיל: פועל חופשי חוט נירוסטה מוסיף בשימוש נרחב, רכיבים בסיסיים כללי יכול להיות מצויד, זה רק צריך להיות בחירה טובה של גודל. מחברי נעילה נועדו לציוד עם דרישות חוזק הדוקה יותר. סוג הנעילה מוסיף סיבוב אחד או יותר של טבעת נעילה מצולעת למספר התורים הבסיסיים כדי לשפר את הפונקציונליות של ההתקן. אבל בדרך כלל נעשה שימוש בציוד עם דרישות מיוחדות.

2. בהתאם לגודלו ולגודלו של הבורג: הקוטר הנומינלי של הבורג וגודל המגרש קובעים את גודל החוט, והכנסת הברגה המתאימה נבחרת בהתאם למפרטי השרשרת ולתקני התעשייה. זהו הצעד השני בבחירת בורג הנכון.

3.Determine את אורך נומינלי של חוט להכניס לפי עומק של בור הבורג, את כוחו של החומר המצע, ואת רמת הביצועים של החוט. חשוב לשים לב הפרמטרים של חוט נירוסטה להכניס את החוט המסופק על ידי היצרן.

4.Thread להוסיף חומר זה בעיקר יש שני סוגים, נירוסטה פלדה פחמן. בעת רכישת חוט להכניס, אנו יכולים לרכוש חומרים שונים וסוגים שונים של מוצרים על פי הצרכים בפועל.