היתרון של חוט מוסיף

חוט חוט מוסיף נפוצים בתעשייה. עקב ביצועיהם תיקון חוט מעולה, הם יכולים ליצור הליכי פנימי תקן גבוהה-כוח, עמיד, ברמת דיוק גבוהה, היישומים שלהם להיות יותר נרחב. עם ההכרה ההדרגתית של ארהingשל חוט חוט מוסיף על ידי מפעלי תעשייה, טווח היישום מוסיף חוט תיל יהיה רחב יותר, רחב יותר.הוספה חוט תיליש את היתרונות הבאים:

1.היתרונות של החוט בורג שרוול 1. לשפר את תנאי ההתקשרות ולהגדיל מיסב קיבולת ועייפות ההתנגדות של החיבור משורשרות: הליכי משנההוספת חוטניתן לבטל המגרש ואת הסטייה צורת השן בין הבורג החור בורג, כך העומס מופץ באופן שווה, ובכך לשפר את החוט. עומס נושאת הקיבולת והעוצמה עייפות של המפרק. זה יכול לשמש את ההצמדה של חומרים קשיחים, שביר, כגון קרמיקה, באקליט זכוכית. יעיל למנוע פיצול.

2. ללבוש התנגדות, חום התנגדות, עמידות בפני קורוזיה: עקב הסיום משטח גבוהה מאוד של השרוול בורג תיל, זה יכול ביעילות להפחית את החיכוך בין הנושאים פנימיים וחיצוניים, החומר עצמו יש טמפרטורה גבוהה ההתנגדות, עמידות בפני קורוזיה. . ניתן להשתמש בחלקים כי הם לעתים קרובות לפרק מותקן, ובשנת חורי הברגים מסובבות לעיתים קרובות כדי להאריך את חיי השירות.

3. כוח מוגבר השטח: זה יכול לשמש עבור חלקי גוף רזה הדורשות קשר חזק ללא הגדלת הקוטר של החור בורג.

4.להאריך את חיי השירות: מאז השרוול משורשרות פלדה עשוי פלדת אל-חלד ויש קשיות גבוהה; הכוח הוא גדל, את מועד והתופעה disordering הם נמנעו.

5.אנטי רוסט: מאפייני החומר בורג תיל עצמו ועל פני השטח שלו הם מאוד חלקה. הוא משמש בסביבות קשות כגון לחות וקורוזיה. היא לא חלודה הבסיס ההזדווגות, להימנע מהחלפת המצע יקר בשל החלודה של החור משורשרות. הפסד. זה יכול לשמש חומר כימי, תעופה, ציוד צבאי ובמקומות אחרים בהם דרושה גורם ביטוח גבוה.