כיצד לבחור tailless להוסיף ותוספת הקשה עצמית

כיצד לבחור הוספת tailless ו הקשה הקשה עצמית? אני צריך לבחור את tailless להוסיף או עצמי הקשה על ההתקנה עבור ההתקנה? איזה מהם הוא מהיר יותר ונוח יותר להתקין?

מוסיף את taills ואת הקשה הקשה עצמית הם מחברים כוח גבוהה, אשר מותקנים לתוך חורים בורג של חוזק הנדסי נמוך חומרים, אשר יכול לשפר את כוח החורים בורג, לשפר את ההתנגדות ללבוש של חורים בורג, התנגדות חום ומניעת חלודה. הביצועים של כוח נמוך חומר החור בורג משופרת על ידי עשרות או אפילו מאות פעמים. במקביל, שני מוצרים להגנת חוט יש פונקציה תיקון חוט, אשר יכול לשמש לתיקון חוט כאשר חורים בורג פגומים. בנוסף, מחירם אינו רחוק.

להכניס את tailless הוא סוג של שרוול חוט שרוול, אשר פצע בדיוק באמצעות חוט נירוסטה חומר בעל צורה האביב. חוט שרוול חוט יש שלושה סוגים: סוג ישר, סוג השחלה, ואת סוג הזנב ללא הזנב. הזנב הלא מותקן סוג שאנק הוא שרוול tailless, אשר מהירה להתקנה. זה לא צריך להיות מכוונת ההתקנה. זה יכול להיות מותקן בשני הכיוונים, ואת הליך ההתקנה ניתן להשלים בשלב אחד.

ההקלטה עצמית היא חתיכת חוט אחד. ישנם שלושה סוגים של 302, 307 ו 308. החומר הוא נירוסטה פלדה פחמן. ההתקנה היא גם פשוטה מאוד ומהירה. ההקלטה עצמית יש את הפונקציה של חוט הקשה עצמית. זה לא צריך להשתמש הקשה הקשה במהלך ההתקנה. זה יכול להיות מותקן ישירות לתוך חור הבורג באמצעות כלי ההתקנה.